Argentinci nezaváhali a zajistili si proti Venezuele předposlední místo

16.07.2010 | Radek Barkman

První zápas o konečné umístění na tomto šampionát obstarali in-line hokejisté Argentiny a Venezuely. Obě mužstva se už utkala ve skupině C, tehdy celému hernímu průběhu jasně dominovali Argentinci. Zápas o konečné 13. místo měli i tentokrát jasně pod kontrolou svěřenci trenéra Marengy. Ti o svém pohodlném triumfu rozhodli už během prvního poločasu, během nějž si vytvořili už pětigólový náskok.

 
 
 
Zápas 7   •   p13   •   pá 16.7.2010   •   20:00   •   Rozpis a výsledky
Argentina 6:3Venezuela
(5:0, 1:3)
D. Fernandez (Razzetti) - Echevarria, Flores, Guzman, A. Marengo, M. Marengo, S. Marengo, Bustos, Petasny, Potrabella, Vigilante, Perez, Lombardo. Martinez (Johnson) - J. Fernandez, Baldayo, Delgado, Osa, Singer, Contreras, Valentiner, Velandia, Bustamante, Lourenco, Romero, Salas, Gill.
Branky a asistence: 1. A.E.Marengo, 6. Petasny, 12. M.Marengo, 18. Guzman (Vigilante), 20. Guzman (A.E. Marengo), 33. Echevarria (Lombardo) - 24. Romero (Singer), 28. Osa (Romero), 40. Singer.
Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.
Rozhodčí: Rozlílek, Antighechi.
pdf Zápis o utkání (PDF)     video video

Reportáž

Na první gól se muselo čekat jen do 35. vteřiny. Agustin Marengo přesnou ranou načal devastaci Venezuely v prvních dvaceti minutách. Argentinci úvodu zápasu jasně dominovali a zanedlouho vedli už o dvě branky. Do mezikruží si najel Petasny a krásnou ranou překonal Martineze podruhé. Asi vůbec nejhezčí akci celého utkání předvedl Martin Marengo, který obranou Venezuely projel jako nůž máslem a upravil na 3:0. Do přestávky se ještě dvakrát trefil Guzman.

Až ve druhé půli se střelecky za mohutného povzbuzování fanoušků prosadili také Venezuelci. Krásnou ranou z ostrého úhlu se prosadil Romero. Vzápětí dostali outsideři tohoto zápasu možnost dvojnásobné přesilovky, kterou záhy po krásné nabídce Romera využil Osa. Jenže jakýkoliv náznak naděje utnul zanedlouho Echevarria, který střelou do šibenice upravil na 6:2. „Byl to těžký zápas, ale hned od začátku jsme ho kontrolovali, využili jsme šance. Dařilo se nám venezuelské pokusy o ohrožení naší brány zastavovat," řekl argentinský střelec. Poslední tečku za zápasem udělal proměněným trestným střílením Singer. Argentina tedy končí celkově na třináctém místě, Venezuela poslední. Její útočník Harald Valentier přesto po utkání příliš negativně nepůsobil. „Jsem na svůj tým velice hrdý. Na tomto turnaji jsme se každým zápasem zlepšovali a věřím, že na příštím turnaji budeme úspěšnější. Příště bychom zase na mistrovství rádi přijeli a pořádně se připravili. V naší zemi se staví nové větší hřiště pro in-line hokej, tak doufám, že nám pomůže.“

Ohlasy

Leandro Marengo (trenér Argentiny): S výsledkem zápasu jsem spokojený. Hráli jsme ve stejné sestavě jako v prvním zápase s Venezuelou. Hodně jsme ztratili v přesilovkách, které jsme neproměňovali. V čím pokročilejším stádiu byl šampionát, tím lepší výkony moji hráči podávali. Jsem s nimi spokojený, přestože jsme se nedostali do čtvrtfinále.

Alejandro Valentiner (trenér Venezuely): Z posledního místa na turnaji jsem samozřejmě zklamaný, nikoli však z dnešního zápasu. Při troše štěstí jsme dnes mohli vyhrát. Chyběla nám ale lepší práce z holí a také jsme měli mít méně vyloučených.Zobrazit fotogalerii ze zápasu
Aktuality

17.7. |
Sázíte rádi v průběhu již rozehraného zápasu? Sázková kancelář Bet365 nabízí nejširší nabídku živých sázek na internetu! Přesvědčte se sami.

Vsaďte si na jistotu! S Fortunou můžete hrát na pobočkách nebo online prostřednictvím internetu.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Vše, co potřebujete vědět o sportovním sázení. Recenze sázkových kanceláří, jejich klady a zápory, informace o bonusech a mnoho dalších zajímavostí na jediném webu.

 

18.7. | Předání medailí
Do fotogalerie jsme přidali snímky ze včerejšího slavnostního zakončení turnaje.

 

17.7. | All stars tým
Michael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachůnek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).

 

17.7. | Individuální ocenění
Nejužitečnější hráč: Travis Fudge (USA), nejlepší brankář: Michael Urbano (USA), nejlepší obránce: Karel Rachůnek (CZE), nejlepší útočník: Diego Schwarzenbach (SUI), cena fair play: Španělsko.

 
 
Bet365 | Forex broker eToro
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2010  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Hokejový obchod | Hokejky