Francie se Španělskem bez branek

03.07.2010 | Jan Šimek

Druhý zápas MS mezi týmy Španělska a Francie diváky v Berouně příliš nenadchl, oproti prvnímu utkání, kdy padlo děvet branek, se tentokráte neujala jediná střela. Bojovný zápas tak skončil 0:0 a obě družstva si připíší do tabulky jeden bod.

 
 
 
Zápas 1   •   A   •   so 3.7.2010   •   14:50   •   Rozpis a výsledky
Francie 0:0Španělsko
(0:0, 0:0)
Binetová - Augerová, Delthonová, Hemarová, Jupillatová, Larcheová, Minelliová, Benotová, Dalzottová, Driciová, Faguagaová, Rangeonová, Ravicová, SerreováAlvaradová - Martineyová I., Beltranová M., Beltranová A., Castollová, Calerová, Ucedová, Abrisquetaová V., Abrisquetaová L., Cassiová, Ortuňová, Piová, Alvaradová L., Rodriguezová, Gonzalesová
Branky a asistence: Bez branek
Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.
Rozhodčí: Anderson, Arazimová.
pdf Zápis o utkání (PDF)     video video

Reportáž

Druhé dnešní utkání začalo poněkud vlažným tempem, ale zhruba v půlce prvního poločasu se hra velmi otevřela a k vidění byly pohledné akce, gólmanky však v tomto zápase chytaly ve velké pohodě a s šancemi si poradily. V 15. minutě se blýskla průnikem Alba Calerová, její křižná střela ale skončila na tyčce. Minutu před koncem prvního poločasu se tvrdou ranou blýskla také Ana Ucedová a Binetová měla co dělat, aby si s nebezpečným kotoučem poradila.

„Dneska to byl fyzicky hodně náročný zápas, některé momenty v naší hře vypadaly dobře, daly jsme také gól, který rozhodčí bohužel neuznali a to námi docela otřáslo. Nakonec jsme tak za remízu rádi," uvedla Laura Alvaradová, jedna ze španělských útočnic.

Do druhého poločasu vstoupily lépe Španělky, které se prezentovaly dobrými střeleckými pokusy. Francouzské hokejistky pak zahrozily z protiútoků, když jeden z nich málem proměnila v branku Rangeonová. V 30. minutě pak Španělsko hrálo další přesilovku, při které zlobila především Anna Beltranová. Postupem doby se ale hra opět vyrovnala, a protože už se bojovalo spíše ve středu hřiště, žádný gól nepadl a střetnutí těchto zemí skončilo 0:0.

„Zápas se přeléval ze strany na stranu, a stále jsme tak musely bruslit z obrany do útoku, což bylo velmi náročné. Měly jsme tam několik dobrých šancí, ale nakonec jsme s bodem spokojeni. Španělky nás každý rok porážejí, a tak je remíza poměrně příznivá," podělila se o svůj zážitek z utkání Jennifer Augerová.

Autor: Jan Šimek

Ohlasy

Eric Perraudin (trenér Francie): Byl to velmi dobrý a těsný zápas. Španělky jsou možná naše největší soupeřky a v minulosti nás několikrát porazily. Snažily jsme se jim to tedy oplatit, mají však velice kvalitní tým, a tak výsledek pro nás zase není tak špatný. Na vítězství musíme ještě více přidat a snažit se o častější střelbu.

Sylvain Humeau (trenér Španělska): Dnešní zápas jsme mohli vyhrát, bohužel se nám však nepovedlo dovést některé dobré šance do konce. Všechny lajny dneska hrály docela dobře a remíza je na začátku turnaje určitě pozitivním výsledkem.

Zobrazit fotogalerii ze zápasu
Aktuality

17.7. |
Sázíte rádi v průběhu již rozehraného zápasu? Sázková kancelář Bet365 nabízí nejširší nabídku živých sázek na internetu! Přesvědčte se sami.

Vsaďte si na jistotu! S Fortunou můžete hrát na pobočkách nebo online prostřednictvím internetu.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Vše, co potřebujete vědět o sportovním sázení. Recenze sázkových kanceláří, jejich klady a zápory, informace o bonusech a mnoho dalších zajímavostí na jediném webu.

 

18.7. | Předání medailí
Do fotogalerie jsme přidali snímky ze včerejšího slavnostního zakončení turnaje.

 

17.7. | All stars tým
Michael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachůnek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).

 

17.7. | Individuální ocenění
Nejužitečnější hráč: Travis Fudge (USA), nejlepší brankář: Michael Urbano (USA), nejlepší obránce: Karel Rachůnek (CZE), nejlepší útočník: Diego Schwarzenbach (SUI), cena fair play: Španělsko.

 
 
Bet365 | Forex broker eToro
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2010  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Hokejový obchod | Hokejky