Fotogalerie

Zobrazit fotografie:

CZE-MEX 13:1

» další foto:
(autor: Markéta Henyšová)

SOUBOJ. Jan Rudovský v souboji s Brianem Baxterem. VEDEME. David Balázs jede ve vedení a s úsměvem na rtu střídat. DIVÁCI. Na zápas českého týmu přišlo znovu nejvíce lidí z celého dne, ale méně než na utkání ČR s Kanadou.
TRENÉR. Mexický kouč Gerardo Polanco. ÚTOČÍME. Ricardo Aviles v jednom z mála útoků Mexika v utkání. NA NĚ! Jan Snopek zaváží puk na útočnou polovinu.
DANIEL TVRZNÍK. Spolu s Jiřím Suhradou tvoří trenérskou dvojici. JSEM TAM. Jan Rudovský se protáhl kolem Joela Cardosa. KONČÍME. Sudí ukončuje mexické střídání.
PŮJDU NA TO! Brankář Eduardo Juarez šel do brány Mexika ještě v první polovině. PORTRÉT. Vystřídaný brankář Jorge Guadarrama hledí do objektivu. DÁME GÓL. Brian Baxter patřil mezi nejvytěžovanější hráče Mexika.
ROZHOVOR. Martin Tvrzník vstoupil o poločasové přestávce živě na televizní obrazovky. CHLADÍM. Petr Šinágl se chladí u větráku na české střídačce. CHLADÍM. Petr Šinágl se chladí u větráku na české střídačce.
CHLADÍM. Petr Šinágl se chladí u větráku na české střídačce. CHLADÍM. Petr Šinágl se chladí u větráku na české střídačce. CHLADÍM. Petr Šinágl se chladí u větráku na české střídačce.
CHLADÍM. Petr Šinágl se chladí u větráku na české střídačce. CHLADÍM. Petr Šinágl se chladí u větráku na české střídačce.

Fotografie patří k zápasu CZE-MEX 13:1 (15.07.2010).
Aktuality

17.7. |
Sázíte rádi v průběhu již rozehraného zápasu? Sázková kancelář Bet365 nabízí nejširší nabídku živých sázek na internetu! Přesvědčte se sami.

Vsaďte si na jistotu! S Fortunou můžete hrát na pobočkách nebo online prostřednictvím internetu.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Vše, co potřebujete vědět o sportovním sázení. Recenze sázkových kanceláří, jejich klady a zápory, informace o bonusech a mnoho dalších zajímavostí na jediném webu.

 

18.7. | Předání medailí
Do fotogalerie jsme přidali snímky ze včerejšího slavnostního zakončení turnaje.

 

17.7. | All stars tým
Michael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachůnek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).

 

17.7. | Individuální ocenění
Nejužitečnější hráč: Travis Fudge (USA), nejlepší brankář: Michael Urbano (USA), nejlepší obránce: Karel Rachůnek (CZE), nejlepší útočník: Diego Schwarzenbach (SUI), cena fair play: Španělsko.

 
 
Bet365 | Forex broker eToro
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2010  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Hokejový obchod | Hokejky