Miss šampionátu se stala Denisa

19.07.2010 | Adam Sušovský

Internetová soutěž o nejkrásnější pořadatelku a hostesku berounského turnaje má svou vítězku. Stala se jí teprve čtrnáctiletá úsměvavá slečna Denisa, pro kterou během necelých 24 hodin hlasovalo hned 17 fanoušků naší stránky na Facebooku. S miss berounského šampinátu tak přinášíme slibovaný rozhovor. Snímky všech dívek, které soutěžily, si můžete prohlédnout v galerii.

 
 
 

In-line hokejové mistrovství světa není jen o hráčích a týmech. Aby vše klapalo tak jak má, musí se o to starat velmi početný tým lidí. A jak už to tak bývá, ve skupině pořadatelů se najdou také sympatické slečny, za kterými se leckterý muž ohlédne.

Také proto jsme na našich facebookových stránkách vyhlásili soutěž o nejpohlednější z nich. A světe div se, vyhrála ta suverénně nejmladší. „Je mi teprve 14 let, chodím ještě na 2. Základní školu v Berouně,“ povídá s úsměvem miss letošního světového šampionátu v Berouně.

A čím se vlastně nová miss baví ve svém volném čase? „Hodně mě baví kreslit a malovat. Také proto bych chtěla na střední školu s výtvarným zaměřením,“ představuje své nejbližší plány do života slečna, která se se po celý turnaj starala o plná břicha fanoušků. „Prodávám občerstvení na stánku. K této práci jsem se dostala díky mamce, která tady pracuje," líčí dál velká fanynka hokeje.


Turnajová Miss Denisa Drdová a Julian Ramirez z Mexika.

Jak totiž sama přiznává, má k hokeji hodně blízko a pravidelně navštěvuje zápasy zdejších prvoligových Medvědů. Také proto se jí práce stala zároveň koníčkem. Volné chvíle totiž trávila sledováním zápasů, ve kterých si našla jasného favorita. „Nejoblíbenějším týmem pro mě bylo rozhodně Mexiko. Hodně jsem jim přála a držela palce,“ líčí se zaujetím čtrnáctiletá slečna.

Denisa samozřejmě nesledovala pouze hokej. Podobně jako mohli kluci a muži minulý týden obdivovat ženské hokejistky, obdivovala Denisa v druhé části turnaje jejich mužské kolegy. „Nejvíce se mi líbil Mexičan Julian Ramirez. Navíc dával hodně gólů a byl z nich nejlepší. Po posledním utkání mi dokonce věnoval dres,“ uzavírá krátké povídání nejkrásnější slečna turnaje. Za prvenství obdržela drobné suvenýry s motivy šampionátu včetně odznáčku mexické reprezentace, které se našim redaktorům podařilo pro vítězku získat.

Interwetten nabízí svým zákazníkům širokou paletu sázkových možností a velice vysoké kurzy obohacené zajímavými bonusy.
Aktuality

17.7. |
Sázíte rádi v průběhu již rozehraného zápasu? Sázková kancelář Bet365 nabízí nejširší nabídku živých sázek na internetu! Přesvědčte se sami.

Vsaďte si na jistotu! S Fortunou můžete hrát na pobočkách nebo online prostřednictvím internetu.

Bohatá nabídka sázkových příležitostí a atraktivní kurzy – to je DOXXbet.

Vše, co potřebujete vědět o sportovním sázení. Recenze sázkových kanceláří, jejich klady a zápory, informace o bonusech a mnoho dalších zajímavostí na jediném webu.

 

18.7. | Předání medailí
Do fotogalerie jsme přidali snímky ze včerejšího slavnostního zakončení turnaje.

 

17.7. | All stars tým
Michael Urbano (USA) - Julien Walker (SUI), Karel Rachůnek (CZE), Travis Fudge (USA), Brian Baxter (MEX).

 

17.7. | Individuální ocenění
Nejužitečnější hráč: Travis Fudge (USA), nejlepší brankář: Michael Urbano (USA), nejlepší obránce: Karel Rachůnek (CZE), nejlepší útočník: Diego Schwarzenbach (SUI), cena fair play: Španělsko.

 
 
Bet365 | Forex broker eToro
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2010  & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt | Hokejový obchod | Hokejky